Pāriet uz galveno saturu

Sazinies ar mums

KILKENIJAS PUBLISKĀS BIBLIOTĒKAS

 

Apgabala bibliotekārs:

Žozefīne Koina  056 779 4161 josephine.coyne@kilkennylibrary.ie

Vecākā bibliotekāre:

Aisling Kellija 056 779 4977 aisling.kelly@kilkennylibrary.ie

Vadošie bibliotekāri: 

Sofija Volša

056 779 4172  sophie.walsh@kilkennylibrary.ie; 

Aideen McDonald

056 779 4173 aideen.mcdonald@kilkennylibrary.ie;

 Pols Deilijs 

056 779 4339 paul.daly@kilkennylibrary.ie;

AdreseSazinieties skaitsKontaktpersonas vārds
Bibliotēkas HQ/Administrācija  un lokālie pētījumi John's Green Hse., Johns' Green Kilkenny, R95 YH61

Mob. tālr.: 056 7794160  

E-pasts:  info@kilkennylibrary.ie

Bibliotēkas štāba administrācija un lokālie pētījumi, reģistratūra
Callan bibliotēka Clonmel Rd Callan R95 TW10

Tālrunis: 056 7794183 Tālrunis: 056 7794183

E-pasts:  callan@kilkennylibrary.ie

Patrīcija Linča, filiāles bibliotekāre
Mayfair bibliotēka Parlamenta iela, Kilkenny R95 N23R

Tālrunis: 056 7794174

E-pasts:  mayfair@kilkennylibrary.ie

Nuala Roče, bibliotekāre
Kāslkomera bibliotēka Kilkenny Street Castlecomer R95 AH33

Tālrunis: 056 4440561

E-pasts:  castlecomer@kilkennylibrary.ie

Karyn Deegan, bibliotekāra asistente
Ferrybank bibliotēka, Ferrybank tirdzniecības centrs, Waterford X91 D211

Tālrunis: 051 897200

E-pasts:  ferrybank@kilkennylibrary.ie

Džeimss Durkans, bibliotēkas darbinieks
Graiguenamanagh bibliotēka  Convent Road, Graiguenamanagh R95 V342

Tālrunis: 056 7794178

E-pasts:  graiguenamanagh@kilkennylibrary.ie

Majella Bērna, bibliotēkas darbiniece
Loughboy bibliotēka Loughboy iepirkšanās centrs Waterford Rd Kilkenny R95 TD71

Tālrunis:056-7794176

E-pasts:  loughboy@kilkennylibrary.ie

Alans Danns, bibliotekārs
Tomastaunas bibliotēka Marshes St Thomastown R95 HP26

Tālrunis: 056-7794331

E-pasts:  thomastown@kilkennylibrary.ie

Patriks Kavana, vecākais bibliotēkas asistents
Urlingfordas bibliotēka Tiesas nams Urlingfordas E41 A2X4

Tālrunis: 056-7794182

E-pasts:  urlingford@kilkennylibrary.ie

Margo Makgreita, vecākā bibliotēkas asistente
Mobilajai bibliotēkai

 Sazinieties ar bibliotēkas štābu vai

E-pasts: LibMobile@kilkennylibrary.ie